
Site Huisartsenpraktijk De Schans Woudenberg
In verband met uitbreiding van ons team zij wij op korte termijn op zoek naar een doktersassistente voor onze huisartsenpraktijk in Woudenberg. Het gaat om twee dagen per week: de maandag en de dinsdag of de dinsdag en de vrijdag.
Wij zoeken een enthousiaste en zelfstandige doktersassistente die:
– Beschikt over een afgeronde opleiding doktersassistente
– Goed in een teamverband kan werken
– Beschikt over goede sociale- en communicatieve vaardigheden en patiëntgericht werkt
Je komt te werken in een goed georganiseerde praktijk met een fijn werkklimaat binnen een hecht en gezellig team. Wij hebben een prettige patiëntenpopulatie om mee te werken. Als assistente heb je een breed takenpakket met medisch technische handelingen. Ook is er de mogelijkheid tot het hebben van je eigen spreekuur; bijvoorbeeld CVRM of de zorg voor kwetsbare ouderen.
Over ons
Onze praktijk is gehuisvest in een multifunctioneel centrum op het verstedelijkt platteland. In teamverband wordt gewerkt met 4 huisartsen, 4 doktersassistentes, 2 POH-somatiek, 1 POH–GGZ en een huisarts in opleiding.
In ons eerstelijns centrum zijn meerdere disciplines gehuisvest zoals de apotheek, fysiotherapie, tandarts, Centrum voor Jeugd en Gezin, thuiszorg, podotherapie en diëtiste.
Ben jij de enthousiaste doktersassistente die wij zoeken?
Zie voor meer informatie onze website, www.huisartsendeschans.nl.
Voor meer informatie kunt u op werkdagen contact opnemen met praktijkhouders, mevr. J.M. van Antwerpen of dhr. J.C. Lekkerkerker en bij mevr. I. Morren, praktijkmanager via 033-2861220 toets 9 voor intercollegiaal lijn.
Heb jij interesse om ons team te komen versterken?
Stuur dan jouw sollicitatie voorzien van CV en motivatiebrief voor 8 maart naar lekkerkerker@hpdeschans.nl.