![huisartsenpraktijk van den berg-kerschoten](https://www.nvda.nl/wp-content/plugins/wp-job-manager/assets/images/company.png)
Site huisartsenpraktijk van den berg-kerschoten
Vacature praktijkassistente Huisartsenpraktijk Van den Berg – Kerschoten
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die ons asistententeam wil komen versterken voor 3 dagen per week vanaf februari 2024.
Wie zijn wij?
Wij zijn een dynamische en vooruitstrevende huisartsenpraktijk in Apeldoorn-Noord met 4650 patiënten. De ruim opgezette praktijk heeft goede voorzieningen. Wij zijn een hecht en gezellig team bestaande uit 4 huisartsen, 1 AIOS, 4 POH-S, 2 POH-GGZ, 7 assistentes, 1 SOH en 2 praktijkmanagers.
In alle disciplines leiden we collega’s op (huisartsen, POH’s, assistentes). Alle ketens worden op goed niveau uitgevoerd. Prettig werken en een fijne werksfeer vinden we belangrijk. We werken met aandacht voor elkaar en voor de werkprocessen. ICT: Promedico-ASP, Vcare, VIP
Wie zoeken wij?
Ben jij een gediplomeerd en liefst ervaren assistent en zoek je een leuke werkplek voor 3 dagen per week?
Herken jij je in de volgende eigenschappen?
Zelfstandig
Teamplayer
Initiatiefrijk
Leergierig
Voel jij je aangesproken, dan ben je van harte welkom om te solliciteren. Je kunt ook eerst een dagje meelopen. Werkdagen en -tijden in overleg.
Neem bij interesse of voor meer informatie contact op met
Michiel van den Berg, 0614439276, manager@huisartspraktijkvandenberg.nl