
Site Huisartsenpraktijk Rozenburcht
We zijn per direct op zoek naar een gediplomeerde doktersassistent voor 25,5 a 34 uur (3 a 4 dagen van 8,5u) per week. We zoeken iemand die zich fijn voelt in een groot team, een teamplayer. Je zit altijd met collega’s naast je, dus met vragen kan je altijd bij elkaar terecht. Overleg met de huisartsen en poh is laagdrempelig. We hebben een diverse patiënten populatie dus goede communicatie, snel kunnen schakelen en empathie zijn eigenschappen die wij belangrijk vinden. We werken met Medicom.
Je werkzaamheden
– Bij 25,5 dagen: 3 dagen aan de telefoon inclusief balie. Daarnaast ook het mail contact en e-consulten, en een klein assistentenspreekuur
– Bij 34 uur: ook 1 dag assistentenspreekuur erbij op maandag
– administratieve taken zoals: medicatie herhalen, postverwerking, dossiers bijhouden, in- en uitschrijvingen
De maatschap bestaat uit 5 praktijken, met +- 11.600 patiënten totaal. We zijn dus een groot team, daardoor divers met een leuke dynamiek. Er zijn 5 praktijkhouders, 10 assistenten, 4 poh-s, 2 poh-ggz, 1 praktijkmanager, 1 aios en meerdere vaste waarnemers. We zijn NPA gecertificeerd. We zitten in gezondheidscentrum Rozenburcht met andere disciplines dichtbij, waardoor we korte lijntjes hebben met elkaar.
Dit krijg je van ons:
– De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO Huisartsenzorg. Het salaris is afhankelijk van je ervaring, in schaal 5.
– Nascholingen via Rijnmond Dokters, stichting Capelse huisartsen en Accredidact
– Een hecht en fijn team.
We hopen dat je enthousiast bent geworden, en zien jouw motivatiebrief met cv graag tegemoet! Dit kan gemaild worden naar Claudia van Maanen, praktijkmanager: maanen@huisartsenpraktijkrozenburcht.nl